Vánoce

Start roku 2023:
V týdnu od 3.1. budeme kvůli drobným úpravám a vylepšením v moštárně moštovat od středy do pátku, pouze 100% jablko. V následujícím týdnu (a v každém dalším až do té doby, než dojdou jablka – předpokládám květen – už pojedeme naplno kompletní sortiment úterý až pátek, jak jste zvyklí. Pouze v týdnu od 24. do 28.1. máme dovolenou…

Vánoce 2022…

Dostali jste vánoční dárkový poukaz na naše mošty? Info tady na této stránce.

Na vaše přání jsme připravili vánoční dárkové poukazy na naše mošty.

Jestli chcete potěšit a překvapit své blízké nebo kolegy, darujte jim vitamínovou bombu – degustační sadu 4 různýchh lahví našich moštů (po 1,5l) z naší nabídky dle vlastního výběru v super plátěné tašce.

Cena poukazu je 350 Kč.


Poukazy objednávejte přes SMS nebo web při standardní objednávce moštů, omezený počet poukazů budu mít také v autě při rozvozu.

Dostali jste vánoční dárkový poukaz na naše mošty?
Jak postupovat, aby se mošty dostali k vám:


Odešlete SMS na telefonní číslo 771 113 542 , napište heslo „POUKAZ“, připojte číslo poukazu, své jméno, adresu a vybrané mošty. My vám dárkové balení moštů v parádní tašce při nejbližším rozvozu přivezeme (dopředu zavoláme a domluvíme se, platí pro Pardubice + okolí 15 km). Při dodání si připravte poukaz.
Sada obsahuje 4 různé 1,5l láhve moštů z naší nabídky – vyberte 4 z následujících: 100% Jablko, Životabudič (jablko-řepa-mrkev), Virobijec (jablko-zázvor-citron), Céčko (jablko-grep-pomeranč-citron), Mrkváč (jablko-mrkev-pomeranč). Jen vše napište do SMS.