Vánoce

Start roku 2023:
V týdnu od 3.1. budeme kvůli drobným úpravám a vylepšením v moštárně moštovat od středy do pátku, pouze 100% jablko. V následujícím týdnu (a v každém dalším až do té doby, než dojdou jablka – předpokládám květen – už pojedeme naplno kompletní sortiment úterý až pátek, jak jste zvyklí. Pouze v týdnu od 24. do 28.1. máme dovolenou…

Vánoce 2022…

Dostali jste vánoční dárkový poukaz na naše mošty? Info tady na této stránce.

Na vaše přání jsme připravili vánoční dárkové poukazy na naše mošty.

Jestli chcete potěšit a překvapit své blízké nebo kolegy, darujte jim vitamínovou bombu – degustační sadu všech 4 našich moštů v super tašce (případně mošty dle vlastního výběru v této hodnotě).

Sada obsahuje 100% čisté jablko, Životabudič (řepák), Virobijec (zázvorák), Céčko (grepák) – vše v 1,5l PET lahvích – a kvalitní textilní tašku, která se bude hodit i jindy/jinde.

Poukazy objednávejte přes SMS nebo web při standardní objednávce moštů, omezený počet poukazů budu mít také v autě při rozvozu.

Dostali jste vánoční dárkový poukaz na naše mošty?
Jak postupovat, aby se mošty dostali k vám:


Odešlete SMS na telefonní číslo 771 113 542 , napište heslo „POUKAZ“, připojte číslo poukazu, své jméno a adresu. My vám dárkové balení moštů v parádní tašce při nejbližším rozvozu přivezeme (dopředu zavoláme a domluvíme se, platí pro Pardubice + okolí 15 km). Při dodání si připravte poukaz.
Sada obsahuje 4 x 1,5l láhev moštů, od každého druhu jeden (100% jablko, životabudič, virobijec a céčko). Pokud si chcete mošty vybrat podle sebe, není problém, poukaz má hodnotu 300 Kč. Jestliže tuto částku přesáhnete, zbytek doplatíte. Jen vše napište do SMS.